Lehké solární panely

eArc - Ultralehká technologie bez skla

eArc je první bezsklený solární modul na světě Inovace kombinující osvědčené krystalické křemíkové solární články s patentovaným kompozitním materiálem Sunman eArc má stejnou odolnost a robustnost jako běžné skleněné moduly. Na rozdíl od skla však eArc je podobný flexibilní „solární kůži“, o 70 % lehčí a až o 95 % tenčí eArc vyžaduje 0% penetraci nebo montážní zařízení během instalace, zkracuje dobu na místě o 40 % eArc se snadněji přepravuje ve velkém až o 60 více kW na paletu eArc se zaměřuje na různé aplikace, které skleněné moduly nemohou obsluhovat. Udělejte více za méně aplikace eArc.
998baea5 FVE Solutions

Sunman

vidí eArc jako základní technologii, která rozšíří trh a nasazení solární energie V současné době eArc řeší několik trhů, které skleněné moduly nedostačují, včetně lehkých C&I střech, vodotěsných membránových střech, integrované fotovoltaiky do vozidel a energie mimo síť. Kromě toho eArc připravuje cestu pro nové inovace a získává na síle v aplikacích napříč trhem, jako jsou stavební materiály a robotik.

Příklady aplikací

Nízko nosné střechy
eArc je řešením pro střechy, které trpí strukturálními problémy. Odhaduje se, že 40 % komerčních a průmyslových střech chybí minimální nosnost pro podporu konvenčních skleněných modulů. Moduly lze instalovat pouze v případě, že budovy mají minimální zatížení kapacita 15 kg/㎡. Když budovy spadnou pod tento práh, pro instalaci solárních panelů je nutné dodatečné zpevnění konstrukce, což je nákladné a narušuje obchodní aktivity na místě.
Vodotěsné membránové střechy

Střešní membrány, jako je TPO a PVC, se stávají stále oblíbenějšími vodotěsnými kryty pro komerční střechy. Kvůli problémům s penetrací nemohou hydroizolační membrány pojmout běžné skleněné moduly. Připojením eArc k těmto střechám lze vytvořit novou solární kapacitu.

Zakřivené střechy

Konvenční a tuhé skleněné moduly nelze instalovat na střechy se zakřivenými úhly. Na druhou stranu moduly eArc lze na tyto typy střech přímo nalepit. Navíc flexibilita modulů eArc doplňuje zakřivení těchto budov a poskytuje estetické solární řešení.

Solární balkon

Balcony solar je produkt, který jsme navrhli, používaný hlavně na balkoně. S charakterem nízké hmotnosti jej lze použít na balkony vyšší než 4 metry. Splnění standardů IEC61215 a 61730 a jejich průmyslová úroveň kvality poskytuje zákazníkovi spolehlivou záruku dlouhodobého výkonu.

Carports

Skládací solární střecha kryje parkoviště bude napájet různé aktivity na místě, např. EVnabíjení a provoz auta

download FVE Solutions

Datasheet a katalog

Technický list panely

sunman2 FVE Solutions
stáhnout datasheet

Sunman brožura

sunman FVE Solutions
stáhnout datasheet

Sunman manuál

bez nazvu 2 03 FVE Solutions
stáhnout datasheet